Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 271/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Starší dorost B

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15164
Týden:
271
Dnes:
11
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. So 22.08. 12:15 Ústí n/L B - Junior Děčín 8:2 [ více ]
2. So 29.08. 10:00 Slovan Liberec B - Ústí n/L B 3:2np [ více ]
3. So 05.09. 10:00 Ústí n/L B - Dukla Praha B 2:0 [ více ]
4. Čt 10.09. 14:45 Teplice B - Ústí n/L B 3:1 [ více ]
5. So 19.09. 10:00 Ústí n/L B - FF Roudnice 1:2 [ více ]
6. So 26.09. 13:00 Česká Lípa - Ústí n/L B výsl. [ více ]
7. So 03.10. 10:00 Ústí n/L B - Varnsdorf 10:2 [ více ]
8. Út 17.11. 10:00 Louny - Ústí n/L B výsl. [ více ]
9. So 30.01. 10:00 Ústí n/L B - Most-Souš B [ více ]
10. So 06.02. 10:00 Sokolov B - Ústí n/L B [ více ]
11. So 13.02. 10:00 Ústí n/L B - Karlovy Vary [ více ]
12. So 20.02. 10:00 Ústí n/L B - Jablonec B [ více ]
13. So 27.02. 10:00 SK Rakovník - Ústí n/L B [ více ]
14. So 06.03. 10:00 Ústí n/L B - Motorlet Praha B [ více ]
15. So 13.03. 10:00 Chomutov - Ústí n/L B [ více ]
16. So 20.03. 00:00 Junior Děčín - Ústí n/L B [ více ]
17. So 27.03. 00:00 Ústí n/L B - Slovan Liberec B [ více ]
18. So 03.04. 00:00 Dukla Praha B - Ústí n/L B [ více ]
19. So 10.04. 00:00 Ústí n/L B - Teplice B [ více ]
20. So 17.04. 00:00 FF Roudnice - Ústí n/L B [ více ]
21. So 24.04. 00:00 Ústí n/L B - Česká Lípa [ více ]
22. So 01.05. 00:00 Varnsdorf - Ústí n/L B [ více ]
23. So 08.05. 00:00 Ústí n/L B - Louny [ více ]
24. So 15.05. 00:00 Most-Souš B - Ústí n/L B [ více ]
25. So 22.05. 00:00 Ústí n/L B - Sokolov B [ více ]
26. So 29.05. 00:00 Karlovy Vary - Ústí n/L B [ více ]
27. So 05.06. 00:00 Jablonec B - Ústí n/L B [ více ]
28. So 12.06. 00:00 Ústí n/L B - SK Rakovník [ více ]
29. So 19.06. 00:00 Motorlet Praha B - Ústí n/L B [ více ]
30. So 26.06. 00:00 Ústí n/L B - Chomutov [ více ]
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 06.03. 14:30
Dukla Praha - Ústí n/L
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Ústí n/L - Most-Souš
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Neratovice - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
Chrudim - Ústí n/L
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
Chrudim - Ústí n/L
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Neratovice - Ústí n/L
Ženy: Česká fotbalová liga žen, So 13.02. 14:30
Hrádek - Ústí n/L
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 6 1 0 1 44:9 20
2. 7 6 0 0 1 27:5 18
3. 8 5 1 0 2 38:10 17
4. 5 5 0 0 0 25:5 15
5. 6 4 0 0 2 18:11 12
6. 8 3 1 1 3 11:13 12
7. 6 3 0 1 2 24:11 10
8. 7 2 2 0 3 9:15 10
9. 8 3 0 1 4 10:18 10
10. 7 3 0 0 4 21:22 9
11. 7 3 0 0 4 14:23 9
12. 7 2 1 1 3 12:25 9
13. 8 2 0 1 5 11:31 7
14. 7 2 0 0 5 10:18 6
15. 7 1 1 1 4 11:25 6
16. 8 0 0 1 7 8:52 1

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.