Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist
Hlavní menu
  • ID: 1879
  • Návštěvy: 273/1
  • Fans: 6
  • web >
  • Ústí nad Labem  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Mladší dorost B

Návštěvy klubové karty

Celkem:
15186
Týden:
273
Dnes:
35
On-line:
1

Rozpis zápasů pro sezonu

1. So 22.08. 10:00 Ústí n/L B - Junior Děčín 5:2 [ více ]
2. So 29.08. 12:15 Slovan Liberec B - Ústí n/L B 4:1 [ více ]
3. So 05.09. 12:15 Ústí n/L B - Dukla Praha B 4:5 [ více ]
4. Čt 10.09. 16:30 Teplice B - Ústí n/L B 4:0 [ více ]
5. So 19.09. 12:15 Ústí n/L B - FF Roudnice 2:1 [ více ]
6. So 26.09. 15:15 Česká Lípa - Ústí n/L B výsl. [ více ]
7. So 03.10. 12:15 Ústí n/L B - Varnsdorf 7:2 [ více ]
8. Út 17.11. 12:15 Louny - Ústí n/L B výsl. [ více ]
9. So 30.01. 12:15 Ústí n/L B - Most-Souš B [ více ]
10. So 06.02. 12:15 Sokolov B - Ústí n/L B [ více ]
11. So 13.02. 00:00 Ústí n/L B - Karlovy Vary [ více ]
12. So 20.02. 12:15 Ústí n/L B - Jablonec B [ více ]
13. So 27.02. 12:15 SK Rakovník - Ústí n/L B [ více ]
14. So 06.03. 12:15 Ústí n/L B - Motorlet Praha B [ více ]
15. So 13.03. 12:15 Chomutov - Ústí n/L B [ více ]
16. So 20.03. 00:00 Junior Děčín - Ústí n/L B [ více ]
17. So 27.03. 00:00 Ústí n/L B - Slovan Liberec B [ více ]
18. So 03.04. 00:00 Dukla Praha B - Ústí n/L B [ více ]
19. So 10.04. 00:00 Ústí n/L B - Teplice B [ více ]
20. So 17.04. 00:00 FF Roudnice - Ústí n/L B [ více ]
21. So 24.04. 00:00 Ústí n/L B - Česká Lípa [ více ]
22. So 01.05. 00:00 Varnsdorf - Ústí n/L B [ více ]
23. So 08.05. 00:00 Ústí n/L B - Louny [ více ]
24. So 15.05. 00:00 Most-Souš B - Ústí n/L B [ více ]
25. So 22.05. 00:00 Ústí n/L B - Sokolov B [ více ]
26. So 29.05. 00:00 Karlovy Vary - Ústí n/L B [ více ]
27. So 05.06. 00:00 Jablonec B - Ústí n/L B [ více ]
28. So 12.06. 00:00 Ústí n/L B - SK Rakovník [ více ]
29. So 19.06. 00:00 Motorlet Praha B - Ústí n/L B [ více ]
30. So 26.06. 00:00 Ústí n/L B - Chomutov [ více ]
Správce karty klubu: X X

Zápasy

A-Tým: Fortuna národní liga, So 06.03. 14:30
Dukla Praha - Ústí n/L
Ml. dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 12:15
Ústí n/L - Most-Souš
Starší dorost B: ČD skupina B, So 30.01. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-13: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-15: Divize skupina B, So 27.03. 10:00
Neratovice - Ústí n/L
Dorost U-17: Ćeská liga B U-17, Ne 31.01. 12:15
Chrudim - Ústí n/L
Dorost U-19: Česká liga B - U19, Ne 31.01. 10:00
Chrudim - Ústí n/L
Žáci U-12: ČL skupina B, So 27.02. 10:00
Ústí n/L - Most-Souš
Žáci U-14: Divize skupina B, So 27.03. 12:00
Neratovice - Ústí n/L
Ženy: Česká fotbalová liga žen, So 13.02. 14:30
Hrádek - Ústí n/L
#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 8 7 0 0 1 41:12 21
2. 7 6 0 0 1 21:8 18
3. 8 5 1 0 2 44:12 17
4. 7 5 0 0 2 39:11 15
5. 8 4 1 0 3 31:16 14
6. 5 4 0 0 1 23:4 12
7. 6 3 1 1 1 21:13 12
8. 7 4 0 0 3 29:31 12
9. 7 3 1 0 3 24:18 11
10. 7 3 0 1 3 19:23 10
11. 6 3 0 0 3 19:18 9
12. 8 2 0 1 5 13:25 7
13. 7 1 0 2 4 17:34 5
14. 7 1 1 0 5 13:35 5
15. 7 0 0 0 7 7:43 0
16. 7 0 0 0 7 5:63 0

© 2012 Dalibor Fridrich publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.