MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

PO PENALTÁCH JEN BOD

10. listopadu 2019  17:50
Králodvorští Cábelíci se naposledy na podzim představili na domácím hřišti, soupeřem jim byl nováček soutěže ze západní části Prahy, který si nakonec odvezl 2 body.
FK KRÁLŮV DVŮR – FK MOTORLET PRAHA 1:1 ((1:0) – PK 6:7
Branky: 5. Kraus – 88. Žaloudek
ŽK: Štěpánek, Scharf, Rajnoch (vše MOT)

Domácí měli výborný vstup do utkání, už ve 4.minutě se po rohu Balšánka a následném centru Beňa dostal k míči na malém vápně Martin Kraus a pohotovou střelou přesně k tyči poslal Cábelíky do vedení – 1:0. Postupně se hra vyrovnala, ale žádné z mužstev se do větší šance nedostalo.

Ve druhém poločase se hosté postupně dostali do mírného tlaku, ale obrana domácích pracovala spolehlivě. Když už to vypadalo na další domácí vítězství, hosté v 88. minutě udeřili. Po centru z pravé strany se dostal k hlavičce nehlídaný Žaloudek a prostřelil brankáře Krčka – 1:1.

Hosté už domácí k ničemu nepustili a následoval penaltový rozstřel, ve kterém rozhodla o vítězství hostů až osmá série (6:7).

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Hell, Novák, Blažek, Šebek, Beňo, Kraus, Balšánek (C), Procházka, Krejdl
Náhradníci: Zelenka, Bíba, Osvald, Šolaja, Kůžel, Špicl

FK Motorlet Praha: Mihálek – Čepelák (C), Hurka, Scharf, Sodoma, Fotr, Štěpánek, Žaloudek, Rajnoch, Soběslav, Hauer
Náhradníci: Mařík, Rossmann, Radosta, Pecha, Bitto, Shyryaev, Hrubeš

Rozhodčí: Duda – Grimm, Hodek